خانه

Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd.

نمایه شرکت

شرکت شنژن Nomo Electronics Co.، Ltd. در سال 2006 تاسیس شده در سال 2006، یک شرکت پیشرفته در سطح دولتی است که متخصص در تحقیق، توسعه و ساخت محصولات روشنایی خورشیدی هوشمند است. کسب و کار ما عمدتا شامل تحقیق و توسعه و تولید سیستم های کاربردی هوشمند خورشیدی و LED محصولات هوشمند روشنایی. پس از 12 سال توسعه، Nomo تبدیل به ستون فقرات صنعت روشنایی هوشمند شده است. تا کنون، نومو بیش از 50،000 چراغ خیالی خورشیدی هوشمند در سراسر جهان فروخته است.

کارخانه ما یک زمین 5600㎡ را پوشش می دهد و دارای ساختمان های 6000㎡ است. ما عمدتا در محصولات LED با قدرت بالا، طراحی، تولید و فروش مستقیم تمرکز می کنیم. ما در چراغ های خیابانی خورشیدی با سیستم هوشمند یکپارچه، چراغ های خال خال، نور کم، چراغ سیل، و بیشتر با توجه به LED و SOLAR متخصص است. بازارهای اصلی ما عبارتند از اروپا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، ژاپن، کره، استرالیا، پاکستان و بیشتر. ما بیش از 1،200 کارمند داریم، 47 نفر از آنها مهندسین با تجربه هستند، 23 نفر از آنها به عنوان مهندس ارشد با درجه کارشناسی واجد شرایط هستند. با مدیریت کارآمد و توانمند ما توانایی های R & D و تولیدی را داریم. ما حرفه ای در صرفه جویی در انرژی، محیط زیست دوستانه، طولانی مدت محصولات LED.

گروه Nomo ما همیشه راه خود را برای حل مشکلات عمده در تولید / مواد / گرمازدگی کار می کند، ایجاد یک عصر جدید از چراغ های LED. در آینده ای نزدیک، محصولات نورپردازی با طرح های مدرن و مزایای آن، گامی به سوی جایگزینی نورهای سنتی در سراسر جهان است. ما صمیمانه از همه مشتریان برای همکاری با ما استقبال می کنیم و بیایید یک آینده روشن را با هم بسازیم!

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

گروه NOMO از زمان آغاز به کار خود به سرعت و به طور پیوسته رشد کرده است. با دستاوردهای قابل توجه آن، ما به خوبی در این صنعت شناخته شده است و نگرانی گسترده ای از مشتریان بین المللی و جوامع آنها را فرا گرفته است.

در سال 2006، NOMO متولد شد! آقای وانگ wanjun، همه پس انداز شخصی خود را سرمایه گذاری کرده است، فدا کردن شور و شوق خود را برای اتومبیل! تاسیس دفتر تحقیق و توسعه برای توسعه و تخصصی در زمینه چراغ راهنمایی. پس از آن، NOMO شروع به رشد مهارت هایش کرد، بیشتر به تخصص فنی تبدیل شد.

در زیر دستاوردهای سالیانه گروه NOMO GROUP ذکر شده است:

سال 2018 ~

گروه NOMO دوباره پروژه های پاکستان را با جدیدترین سیستم کنترل / تکنولوژی های پیشرفته رباتیک / گزینه ها به 9000 واحد برده است.

آغاز سال 2018 پس از تعطیلات سال جاری، گروه نومو در نمایشگاه نور افریقای جنوبی شرکت کردند.

سال 2017 ~

گروه NOMO GROUP پروژه های پاکستان را برای بیش از 23،000 واحد در نظر گرفت که نیاز به یکپارچه سازی دقیق تر را در یک چراغ خیابان خورشیدی داشتند.

همان سال دوباره گروه NOMO GROUP پروژه های کمک ملی را به دست آورد و 20،000 واحد خورشیدی را تامین کرد.

با توجه به تقاضای بیشتر و نیازهای پروژه ها، گروه NOMO توسعه سیستم خودکار رباتیک را انجام داد و پروژه های بیشتری را برای یکپارچه سازی رباتیک هوشمند در یک چراغ خیابانی خیره کننده به دست آورد، که از مشتری برای NOMO GROUP بسیار مورد ستایش و رضایت قرار گرفت!

همان سال NOMO GROUP در نمایشگاه نورپردازی هند شرکت کرد.

گروه NOMO همچنین پروژه ای را در امارات متحده عربی بر روی یکپارچه سازی دقیق تر در یک چراغ خیابان خورشیدی به دست آورد.

سال 2017 را امتحان کنید اجازه دهید گروه NOMO GROUP (شاخه Dongguan، چین)

گروه NOMO GROUP متوقف ساختن، دوباره تولد جدیدترین سری به نام "HYPERION"، نشان می دهد در نشان می دهد روشنایی خاور میانه، که قدردانی شد و اجازه دادن به NOMO GROUP سفارشات را از مشتریان.

به پایان سال 2017

گروه NOMO دوباره نسل جدیدی از سیستم کنترل را برای یکپارچه هوشمندانه از روبات های خورشیدی چراغ های خیابانی توسعه داده است، دادن عمر 10 سال!

سال 2016 ~

گروه NOMO با هم ادغام تمام شاخه ها و دفتر مرکزی در شنزن چین برقرار شد.

-NOMO GROUP، سیستم نورپردازی دقیق با تکنولوژی جدیدتر را برای استفاده از یک سیستم کنترل برای همه در یک چراغ خیابان خورشیدی توسعه داد.

همان سال NOMO GROUP، طراحی شده است که به تازگی یکپارچه در یک روشنایی خیره کننده خیابان خیره کننده، دارای ویژگی های عملیاتی آسان و تعمیر و نگهداری.

گروه NOMO نیز در همان سال پروژه های دولتی را به دست آورد!

سال 2015 ~

گروه NOMO، بزرگترین پروژه برای ایجاد آنها در یک چراغ خیابان خورشیدی، با داشتن بیش از 11،000 واحد، به دست آورد.

همان سال NOMO GROUP، نسل جدید خود را از همه در یک چراغ خیابان خورشیدی، وزن سبک تر، تکنولوژی بالاتر، قدرت بیشتری، و بیشتر روشنایی دوباره اختراع کرد!

-NOMO GROUP، برای شرکت در بین المللی در نمایشگاه هایی که از تظاهرات نورپردازی تایلند شروع به کار می کنند، شرکت کرد.

همان سال NOMO GROUP برنده پروژه روشنایی خیابان بریتانیا نیز شد.

سال 2014 ~

گروه NOMO (شعبه شنزن) تاسیس شد.

و همه چیز را در یک منظره خورشیدی خورشید، با طراحی زیبا و ایده نصب آسان، ایجاد کرد.

گروه NOMO در نمایشگاه نوروزی گوانگژو آسیا شرکت کردند.

در همان سال، گروه NOMO در بیش از 40 مایل از چراغ های خیابانی در آفریقا شرکت کرد.

سال 2013 ~

گروه NOMO (شعبه گوانگژو) تاسیس شد.

گروه NOMO نیز به پیشنهاد پروژه های نورپردازی خیابانی نیجریه برنده شد، یکی از آنها بیش از 20،000 واحد چراغ های تونل منجر شد.

سال 2012 ~

محصولات Nomo با کیفیت بین المللی با موفقیت وارد بازار مانند آلمان، ژاپن، ایالات متحده آمریکا، جمهوری چک، انگلستان و بیشتر ...

سال 2011 ~

گروه NOMO، چین تاسیس شد.

سال 2010 ~

Nomo به عنوان یک نام تجاری ثبت شده است:

- چراغ روشنایی

- محصولات خورشیدی خورشیدی خیابان.

پس از به دست آوردن پیشنهاد:

چین محصولات علمی و فن آوری توسعه پارک روشنایی.

Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd. Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd. Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd. Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd.
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

مارک های : نومو

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : < 10%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب چراغهای خیابانی خورشیدی برای فروش کیفیت خوب چراغهای خیابانی خورشیدی برای فروش کیفیت خوب چراغهای خیابانی خورشیدی برای فروش کیفیت خوب چراغهای خیابانی خورشیدی برای فروش